Katarzyna Dobrogowska-logo

Katarzyna Dobrogowska

0,00
 • Warszawa (Bemowo), mazowieckie, Warszawa (Bielany), mazowieckie, Warszawa (Mokotów), mazowieckie, Warszawa (Ochota), mazowieckie, Warszawa (Targówek), mazowieckie, Warszawa (Ursus), mazowieckie, Warszawa (Ursynów), mazowieckie, Warszawa (Wilanów), mazowieckie, Warszawa (Włochy), mazowieckie, Warszawa (Wola), mazowieckie, Warszawa (Żoliborz), mazowieckie
 • To ja artystka malarka - Kati Dobrogo. Malarstwo jest moją miłością. Kocham kolory. W swojej twórczości zajmuję się tematem kobiecości. Dlatego najbliższe są mi zlecenia o takiej tematyce, ale maluję również obrazy na zlecenie klienta. W zakładce Realizacje można zobaczyć różne moje prace. Posługuję się głownie malarstwem olejnym, akrylowym i akwarelowym. Projektuję również druki na tkaninę. Prowadzę również zajęcia z rysunku i malarstwa dla osób w każdym wieku. Zapraszam do kontaktu.

  Kategorie, w których działam

  Kultura, sztuka > Malarstwo artystyczne

  Umiejętności

  grafika artystyczna linoryt

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  nauka rysunku i malarstwa

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  malarstwo artystyczne

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  Doświadczenie

  Kati Dobrogo

  artyska

  2014-04-01T00:00:00+02:00 - pracuje obecnie na tym stanowisku

  Malowanie obrazów na zamówienie. Malarstwo olejne, akrylowe i akwarelowe. Tematyka: akty, natura, pejzaże, portrety, abstrakcja.

  Zajęcia z rysunku i malarstwa

  nauczycielka

  2013-08-31T00:00:00+02:00 - pracuje obecnie na tym stanowisku

  Prowadzenie zajęć artystycznych z rysunku i malarstwa oraz rzeźby. Przygotowanie do egzaminów do liceum plastycznego i na ASP ( i inne uczelnie artystyczne). Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych. Wsparcie w rozwoju artystycznym.

  Dyplomy i certyfikaty

  Magistra sztuki

  Data uzyskania

  2016-06-15T00:00:00+02:00

  Opis

  Tytuł magistry sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom z grafiki artystycznej - linorytu oraz z malarstwa i druku na tkaninie.