Pomoc - najczęściej zadawane pytania 

Rejestracja i logowanie

Rejestracja nowego konta

Rejestracja w Majsterii jest całkowicie darmowa. Logowanie w Majsterii odbywa się z użyciem certyfikatów SSL, które zapewnią ochronę danych przekazywanych podczas połączenia z serwisem.

W celu założenia konta w Majsterii, wybierz przycisk w prawym górnym rogu ekranu: "Moje konto". Następnie przejdź do sekcji "Załóż konto".

Konto możesz założyć na dwa sposoby:

Uzupełnij formularz rejestracyjny. Wpisz adres e-mail oraz hasło, które umożliwią Ci logowanie w Majsterii. Zapoznaj się z regulaminem oraz zaakceptuj go. Przeczytaj zgody marketingowe, udzielenie zgód na kontakt marketingowy z Tobą, jest dobrowolne, ale pozwoli nam na wysyłanie Ci informacji o nowych funkcjonalnościach, czy ofertach. Następnie kliknij w przycisk "Zarejestruj się".

Przejdź do skrzynki e-mail i kliknij w link aktywacyjny wysłany przez Majsterię. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje konto nie zostanie aktywowane. Link aktywacyjny ważny jest przez 24h, jeśli w tym czasie nie potwierdzisz adresu email - twoje konto w serwisie zostanie usunięte.

 

Logowanie

W Majsterii możesz zalogować się na dwa sposoby. Kliknij w przycisk w prawym górnym rogu "Moje konto" i przejdź do sekcji "Zaloguj się".

Jeśli zarejestrowałeś konto bezpośrednio w Majsterii, wystarczy, że wpiszesz swój login oraz hasło i naciśniesz przycisk "Zaloguj się".

Po zalogowaniu się w prawym górnym rogu w zakładce "Moje konto", możesz zarządzać swoim kontem w Majsterii.

 

Nie pamiętasz hasła?

Na stronie logowania kliknij w sekcję "Nie pamiętasz hasła?".

Wpisz adres e-mail, na który zarejestrowane jest Twoje konto w Majsterii.

Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem do strony, na której możesz ustalić nowe hasło. Pamiętaj o polityce budowy silnego hasła.

Hasło zostało zmienione.

 

Jeśli, nie możesz się zalogować:

sprawdź, czy podajesz prawidłowy adres email i hasło. Zwróć przy tym uwagę, czy nie masz włączonego na klawiaturze przycisku Caps Lock (pisanie dużymi literami) lub kombinacji klawiszy Ctrl+Shift (zamiana liter y i z);

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego

 

Formularz kontaktowy