AXA RUSZTOWANIA. KRZAK I SIEŃKO SPÓŁKA JAWNA-logo
Przedsiębiorca

AXA RUSZTOWANIA. KRZAK I SIEŃKO SPÓŁKA JAWNA

0,00
 • Cała Polska
 • Wystawiam faktury
 • Oferujemy sprzedaż rusztowań różnych typów i rodzajów, jak i świadczymy kompleksowe usługi montażu i wynajmu. W gamie oferowanych przez nas produktów znajdują się zarówno rusztowania elewacyjne- ramowe, modułowe (stojakowe), rusztowania ocynkowane typu "warszawskiego" jak również aluminiowe rusztowania przejezdne włoskiej marki FARAONE. Wszystkie rusztowania z naszej oferty sprzedaży są produkowane w Polsce a rusztowania ramowe i modułowe posiadają certyfikat bezpieczeństwa "B".

  Kategorie, w których działam

  Budowa, Remont > Obsługa budowy
  Budowa, Remont > Pozostałe prace budowlane
  Serwis, naprawa > Maszyny, urządzenia specjalistyczne
  Prace domowe > Prace wysokościowe
  Budowa, Remont > Wynajem maszyn budowlanych

  Umiejętności

  wynajem szalunków stropowych

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  montaż schodni rusztowaniowej

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  wynajem rusztowań

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  sprzedaż rusztowań

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  montaż rusztowań

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  Sprzęt i materiały

  Wieże schodowe - Schodnie

  Producent: AXA

  Wieże schodowe wolno stojące mogą być stosowane w wielu dziedzinach poza rusztowaniami, np. w powszechnym zastosowaniu oraz jako ewakuacyjna wieża schodowa. Idealnie sprawdzają się na terenach budowy hal magazynowych a także podczas prac prowadzonych na dachach . Ze względu na szczególne zastosowania tego typu rozwiązania, wynajem jest kosztorysowany indywidualnie na podstawie przedmiaru robót. Wynajem tylko z naszym montażem.

  Zdjęcie

  Wieże schodowe - Schodnie

  Zsyp budowlany

  Producent: Polski

  Zadaniem zsypów do gruzu jest to, aby usprawnić i zabezpieczyć prace tam, gdzie można ich użyć. Dzięki swoim cechom zsypy na gruz: usprawniają prace remontowe, budowlane, rozbiórkowe, porządkowe itp. umożliwiają transport pionowy w sposób czysty i bezpieczny zabezpieczają prace budowlane. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wykonawca budowalny ma obowiązek prowadzenia prac budowlanych w sposób zapewniający czystość i bezpieczeństwo dla innych.

  Zdjęcie

  Zsyp budowlany

  RUSZTOWANIA ELEWACYJNE

  Producent: AXA

  Nasza firma powstała w 2008 roku w Polsce, aktualnie jesteśmy liderem wśród sprzedawców rusztowań elewacyjnych i fasadowych na terenie naszego kraju. Głównym założeniem działalności firmy jest : – sprzedaż rusztowań elewacyjnych, – wynajem rusztowań elewacyjnych, – montaż rusztowań elewacyjnych, AXA-RUSZTOWANIA dostarcza obecnie najlepsze rozwiązania w zakresie rusztowań elewacyjnych i fasadowych. Jeśli więc wykonujesz prace na wysokościach i zwracasz uwagę na bezpieczeństwo, zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, a na pewno dobierzemy odpowiednie rozwiązanie pod Twoje wymagania.

  Zdjęcie

  RUSZTOWANIA ELEWACYJNE