Dawid Gicala - Strony Internetowe Reklama Pozycjonowanie-logo
Przedsiębiorca

Dawid Gicala - Strony Internetowe Reklama Pozycjonowanie

0,00
 • Praca zdalna
 • Wystawiam faktury
 • Jestem certyfikowanym specjalistą Google z bogatym doświadczeniem w tworzeniu stron i sklepów internetowych opartych o WordPress & WooCommerce. Prowadzę bloga oraz kanały w social mediach w których dzielę się swoją wiedzą z zakresu marketingu internetowego i skutecznego projektowania stron www, mam na nim już ponad 150 wpisów. Posiadam dziesiątki pozytywnych opinii w Google. Wystawiam FV, podpisujemy umowe Portfolio: https://dawidgicala.pl/portfolio/ Kontakt: dawidgicala2@gmail.com

  Kategorie, w których działam

  Marketing, reklama > Agencje kreatywne, domy mediowe
  Marketing, reklama > E-marketing
  Marketing, reklama > Marketing bezpośredni
  Marketing, reklama > Grafika, multimedia
  Programowanie, IT > Programowanie
  Programowanie, IT > Tworzenie stron
  Programowanie, IT > Specjalistyczne
  Teksty, tłumaczenia > Redagowanie tekstów
  Programowanie, IT > Komputery, sieci

  Umiejętności

  WordPress & WooCommerce

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  Tworzenie sklepów internetowych

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  Pozycjonowanie

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  Projektowanie stron WWW

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  Optymalizacja SEO

  Ekspert
  powyżej 5 lat

  Doświadczenie

  Dawid Gicala - Strony Internetowe Reklama Pozycjonowanie

  Projektant stron WWW

  2022-01-19T00:00:00+01:00 - pracuje obecnie na tym stanowisku

  estem certyfikowanym specjalistą Google, specjalizującym się w tworzeniu stron i sklepów internetowych przy użyciu WordPress & WooCommerce. Moje bogate doświadczenie i ciągłe kształcenie w dziedzinie projektowania stron oraz marketingu internetowego pozwalają mi na skuteczne dostosowanie stron do oczekiwań odbiorców. Aktywnie dzielę się swoją wiedzą poprzez bloga i kanały w mediach społecznościowych (FB, IG, YT, TT), oferując wartościowe treści, które pomagają w optymalizacji stron internetowych. Mój blog zawiera ponad 150 wpisów, które są skarbnicą wiedzy dla osób pragnących udoskonalić swoją stronę firmową. Ceniona jest moja rzetelność i profesjonalizm, co potwierdzają liczne pozytywne opinie na Google. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio oraz opiniami klientów dostępnymi na mojej stronie, gdzie prezentuję zrealizowane projekty i dokonania. W przypadku współpracy wszystkie formalności są prowadzone transparentnie, z możliwością wystawienia FV oraz podpisania umowy. Aby dowiedzieć się więcej lub skontaktować, proszę pisać na adres: dawidgicala2@gmai.com. Pełne portfolio: https://dawidgicala.pl/portfolio/

  Dyplomy i certyfikaty

  Specjalista Google

  Data uzyskania

  2022-01-31T00:00:00+01:00

  Opis

  Jestem certyfikowanym specjalistą Google do spraw marketingu internetowego. W lutym 2022 roku otrzymałem certyfikat potwierdzający moje umiejętności.

  Sprzęt i materiały

  SEO Yoast

  Producent: WordPress

  To jedno z najbardziej cenionych narzędzi do optymalizacji SEO dla WordPressa. Pomaga w zoptymalizowaniu strony pod kątem wyszukiwarek, sugerując poprawki i dostarczając użyteczne wskazówki w zakresie treści, tytułów, meta opisów i innych kluczowych elementów SEO.

  Zdjęcie

  SEO Yoast

  Astra PRO

  Producent: WordPress

  To premium wersja jednego z najbardziej popularnych motywów dla WordPressa. Astra jest znana z lekkości, wydajności i dostosowywania. W wersji PRO użytkownicy mają dostęp do zaawansowanych funkcji dostosowywania, co pozwala na tworzenie unikalnych i profesjonalnie wyglądających stron z łatwością.

  Zdjęcie

  Astra PRO

  Elementor PRO

  Producent: WordPress

  To zaawansowana wersja popularnego konstruktora stron dla WordPressa. Umożliwia tworzenie responsywnych layoutów strony bez konieczności pisania kodu. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi przeciągnij i upuść, pozwala na szybkie i elastyczne projektowanie stron. W wersji PRO użytkownik ma dostęp do dodatkowych widgetów, szablonów oraz funkcji, które przyspieszają i upraszczają proces tworzenia stron.

  Zdjęcie

  Elementor PRO